.

.

Praktyczne Boutique Crochet Haki Zestaw 12 sztuk-Ergonomiczna Miękki Gumowy Uchwyt Uchwyt i Druty dziewiarskie w Przypadku Aluminium

Praktyczne Boutique Crochet Haki Zestaw 12 sztuk-Ergonomiczna Miękki Gumowy Uchwyt Uchwyt i Druty dziewiarskie w Przypadku Aluminium

€ 8.00 € 8.85

Figurka produktu
Na stanie

szydełko model : 2.0mm/2.5mm/3.0mm/3.5mm/4.0mm/4.5mm/5.0mm/5.5mm/6.0mm/6.5mm/7.0mm/8.0mm. 12 rozmiary, pomaga szybko znaleźć odpowiedni szydełko, aby spełnić różne potrzeby.
szydełko jest wykonana z aluminium, z rączką projekt, ergonomiczna, skutecznie pomóc użytkownikom w celu zmniejszenia zmęczenia dłoni.
ten zestaw crochet haki są z miękki antypoślizgowy gumowy uchwyt, łatwy chwyt i czuć się komfortowo. z aluminium anti-odporne igły, trwałe i trwają długo, jesteś już nie potrzebujemy jeszcze inne crochet haki.
nadaje się dla początkujących tkania, entry-level tkania entuzjastów, i nawet doświadczonych rzemieślników i innych osób.
kolorowe kolor
CECHY i KORZYŚCI :
gładka i przędzy do schodzenia pozwala swobodnie.
dłuższy wał, aby umożliwić bardziej pętle, gdy szydełkowania różne wzory.
ostrzejszy punkt, aby umożliwić łatwe włożyć do szwów.
głębokie gardło uniknąć przędz ślizganiu off the haki.
szeroki Płaski Kciuk Reszta (przód i tył) w celu uniknięcia ciśnienia ręcznie, dzięki czemu szydełkowania an łatwością.
szydełka kolory są przypadkowe
pakiet zawiera :
12 x Igły
1 x Kolorowe underprint drukowanie torby
uwaga : strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest/-1-3 cm.

Więcej danych

Typ:
Igły do szycia
Wykorzystanie:
Knitting
Materiał:
Plastikowe

Bestsellers