.

.

Cyfrowy diy obraz olejny na Płótnie Wieczna Monroe Wall Art Home Decoration najnowsze Styl Farba By Numbers Bezramowe Zdjęcia

Cyfrowy diy obraz olejny na Płótnie Wieczna Monroe Wall Art Home Decoration najnowsze Styl Farba By Numbers Bezramowe Zdjęcia

€ 12.63

Figurka produktu
Na stanie

-85.20/piece -10.80/piece -18.90/piece -7.98/piece -7.98/piecebezramowe obraz cyfrowy obraz olejny DIY zestawów wyjątkowy prezentuwaga : ten obraz bez ramki i ten obraz jest nie skończył ją muszą malowane przez kupującego swój własny mój przyjacielkaligrafii i malarstwarozmiar : 40x50 cm
płótno : bawełna
Pigment : akryl/propylenu mapa fizyczna i opakowania produktu z DIY Ramki ostrzeżenie : 1. pigment jest szybkiego suszenia, upewnij się, że pokrywa jest na kiedy nie używać go.2. pigment jest spreadability, można go zmodyfikować, gdy dokonać błąd.3. kiedy nie używać pędzel, proszę pamiętać, aby umyć go wyraźnie.4. Ze Względu na drukowanie powodu, nie może być pewne rozbieżności kolorów pomiędzy obraz odniesienia i produkty.5. Jeśli jesteś doświadczonym malarz, możesz twórczo farby kompozycji.6. We mają wiele różnych rodzajów projektowania, aby spełnić twoje potrzeby w naszym sklepie, są one dekoracji malarstwo, malarstwo olejne, malarstwo artystyczne ilustracja i tak on. można również znaleźć słynnego obrazu, nowoczesne działa i oryginalnego działa w nasze produkty.diuwagi : ______________________________________
1. należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
2. Proszę Skontaktować Się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytowaćying.
3. zgodnie z naszym doświadczeniem, niestandardowe sprawdzić paczki przez przypadkowe, około 0.5-1% paczki zostaną sprawdzone i mogą pobierać niektóre taryfowego.
4. W celu zmniejszenia kupującego import nabywcy od podatku importowego podatku lub nawet zwolnione, będziemy zadeklarować pozycję z znacznie mniejszą wartość niż rzeczywista cena klient zapłacił za przedmiot.
5. The niższe deklarowanej wartości nie odzwierciedla całkowitej ceny wpłacona przez klienta lub cenę rynkową o rzeczy, i perhapsshall nie być odpowiednie dla tych krajów, z różnych specjalnych taryfy standard.
wysyłka : ____________________________________
1). proszę wymienić swoje specjalne życzenia (kolor, pakiety, wartość deklaracji, itp) w TEJ informacji podczas dokonywania płatności.
czas przetwarzania dla określonej kolejności zmienia się z produktem typu i stanu zasobów. głównie, czas przetwarzania może być od 3 do 15 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
2). wszelkie przedmioty można zamówić powinna być wysyłane dopiero po otrzymaniu płatności przez Osobę Trzecią (banku) wysyłamy rzecz dla klientów poprzez Chinapostair, EMS, UPS, DHL, Fedex lub Pocztą Lotniczą, w zależności od aktualnej sytuacji.
3). You zostaną powiadomieni przez e-mail z numerem przesyłki, gdy pakiet wysłany. czas dostawy są w oparciu o różnych krajów i regionów na całym świecie.
4). jeśli chodzi o dostawy miejsc (twój adres), gdzie tylko DHL lub UPS są dostępne, jeśli jest to tzw odludziu dhl lub UPS, dodatkowe opłaty powinny być wypłacane przez kupującego.
5). będziemy nie wziąć odpowiedzialność za wszelkie wysyłka wypadków, wynik opóźnień lub innych sprawach z wysyłka nośniki lub siły wyższej powodów.
6). dla pakietu brakowało w drodze do miejsca przeznaczenia, my postaramy się jak najlepiej, aby nawiązać kontakt z ekspresowych i aktualizować najnowsze informacje dla ciebie. jednak, mogą być pewne opóźnione ze względu na różnicę czasu odpowiedzi. powrót i Zwrot : ______________________** jeśli wyślemy niewłaściwy styl lub niewłaściwy kolor, możemy zwrócimy ci pieniądze lub reship.

Więcej danych

Kolor:
40x50cm NO frame, 40x50cm DIY frame
Typ:
Obrazy olejne
Tematy:
Rysunek malarstwo
Tryb ramki:
Bezramowe lustra
Materiał:
Płótno
Styl:
Streszczenie
Rama:
Nie
Średni:
Olej
Wsparcie bazy:
Płótno
Formularz:
Pojedyncze
Technika:
Malowanie natryskowe
Numer modelu:
E079
Kształt:
Prostokąt
Oryginalny:
Tak
Nazwa marki:
YIKEXIN
combination form:
Medium:
Pattern:
Cartoon
Calligraphy and painting Size:
40x50cm
Type:
Handpainted
Model Number:
E079

Bestsellers