.

.

Słonecznik Feild BeadsWork 5D Pełna Plac Diament Diament Samodzielny Haft Robótki Cross Stitch Wiertło Pełne Rhinestone Paiting

Słonecznik Feild BeadsWork 5D Pełna Plac Diament Diament Samodzielny Haft Robótki Cross Stitch Wiertło Pełne Rhinestone Paiting

€ 4.00 € 7.48

Figurka produktu
Na stanie


 
rozmiar :   20*25 cm 30*40 cm 40*50 cm 50*60 cm
sposób Użycia : 1. Otwórz suite produktu, w zależności od koloru kolejce diamenty i organizować wszystkie narzędzia.2. Po uruchomieniu, tylko trzeba podnieść niewielka część papier zwalniający, w celu uniknięcia innych regionalnych przyklejony pył wpływa klejenia efekt.3. Pasty diamentowe do odpowiedniego siatki (zgodnie z numerem seryjnym).4. diament po Pasty jest zakończona, co sprawia, że diament klejenie powierzchni bardziej solidne. po to krok, twoja praca jest wykonywana!
o Diamentyistnieją dwa rodzaje diamenty : 1. Scetion 9; 2. Scetion 13.istnieje 447 kolory DMC. Each diament rozmiar : 2.5 X2.5mm.
pakiet z Diamentamikażda torba posiada 210-240 sztuk.
o Pakowanie
opis : Różne rozmiary na każde zdjęcie, tak, że różne torby pudełka lub pęcherzyków.
A : Bubble bag opakowanie efekt pokaż (Rozmiar < 30 X40 cm)
B : pole Koloru opakowania efekt pokaż (Rozmiar > 30 X40 cm)
o Narzędzia Ustawzawiera : Pincety, prostokątnej płyty, małe torby, kleju.
o Canvasvimportowane obraz olejny na płótnie, symbole jest bardzo jasne.
najwyższej jakości;bezpośrednio z wielkiej przetwórni;jakość gwarantowana;konkurencyjne ceny;wszystkie towary wyjdzie z przetwórni przez ścisłe badania according do międzynarodowego standardu.szybka wysyłka;w połączeniu zamówienia;najlepszy i Aktualna Usługa;gwarancja 100% satysfakcji;duży rabat dla dużego rozkazu!możesz mieszać jakaś rzecz w naszym sklepie i dostać je wysłane razem!!1). wykonujemy transporty w 1-10days (w zależności odilość zamówienia) po otrzymaniu płatności.2). USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. czas może się różnić, szczególnie podczas sezonów.3). Czas dostawy : A). wokół 4-10working dni przez UPS//Fedex B). wokół 6-15working dni ems C). wokół 20-40working dni przez chiny wysyła lotniczą poczta lotnicza, rosyjskikraj zwykle potrzeba więcej dni D). używamy Fedex/EMS/CPAM w zależności od lokalizacji, a tydostaniesz tropi liczbę w ciągu 1-3 dni po porodzie.E). nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie wypadki, opóźnień lub innych problemów,, które są w gestii żeglugowej.twoja satysfakcja jest dla nas bardzo ważne. jeśli jesteś zadowolony z towarów, proszę dać nam pozytywne opinie. jeśli nie jesteś zadowolony z towaru, prosimy o kontakt z nami, możemy rozwiązać wszelkie spory ze sobą zamiast złożenie negatywną opinię do Aliexpress. dziękuję bardzo. dziękuję za przybycie mój sklep! 

Więcej danych

Rozmiar:
20X25cm, 25X30cm, 30X40cm, 40X50cm, 50X60cm, 60X75cm
Wykorzystanie:
Obrazy
Styl:
Europejski i amerykański styl
Materiał:
Żywica
Typ wzoru:
Scenic
Diament kształt:
Plac
Formularz:
Trzy-zdjęcie połączenie
Obszar wklejanie:
Pełna
Opakowanie zewnętrzne:
Kolorowe pudełko
Płótno metoda pakowania:
Zwinięte
Rama:
Nie
Liczba kolorów:
30-45
Nazwa marki:
MOONZERO

Bestsellers