.

.

Uniwersalny Motocykl Steering Damper dla Honda Kawasaki Suzuki Yamaha BMW Ducati Triumph Aprilla itp CNC Aluminium Wysokiej Jakości

Uniwersalny Motocykl Steering Damper dla Honda Kawasaki Suzuki Yamaha BMW Ducati Triumph Aprilla itp CNC Aluminium Wysokiej Jakości

€ 36.00 € 39.49

Figurka produktu
Na stanie

warunek : 100% Nowy
kolor : Czarny, Złoty, Czerwony, Srebrny, Niebieski, Szary
materiał : Wysokiej jakości aluminium
montaż :
uniwersalny Dla Większości Motocykli, Takich jak dla Honda Kawasaki Suzuki Yamaha BMW
pakiet Zawiera :
1 Sztuka Motocykl Steering Damper (jak pokazano obraz, uchwyt nie jest wliczony w cenę)
proszę Zwrócić Uwagę :
* każdy pakiet obejmuje jeden steering damper, kolor jest taki sam jak obrazek. uniwersalny steering damper zastąpi twój oryginalny steering damper.
jeśli twój rower wymaga wspornika do montażu, to wymaga wspornik dla tego przepustnicy, jak również. można go kupić więcej.* po instalacji, proszę włączyć głowy do bardzo prawo i bardzo w lewo, aby sprawdzić czy nie ma wystarczająco dużo miejsca dla aktywność steering damper, czy też nie.
* proszę sprawdzić, czy zestaw osiągnąć motocykl steering damper i jego lub zbiornika oleju. jeśli robią lub pokoju jest deficient,
przesuń steering damper poziomo do odpowiedniego miejsca.
* nie instrukcja instalacji włączone. jeśli masz jakiekolwiek problemy dotyczące instalacji, prosimy o kontakt z nami. postaramy się jak najlepiej, aby pomóc ci rozwiązania problemu dla ciebie.
należy Upewnić Się, Ta Część Pasuje Do Twojego Motocykla Przed Licytować.
o Ceł i Podatków : należności celnych przywozowych i podatki nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność. proszę skontaktować się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować.
warunki Sprzedaży :
gwarancji i polityki powrotów. jeśli wadliwy otrzymał (rzadko się), zwrócimy ci lub wysyłamy zastępstwo do ciebie. All powrotne rzeczy muszą być zwracane w oryginalnym opakowanie.
pytania :
będziemy na bieżąco skontaktować się z tobą w czasie transakcji. każdy problem, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem wiadomości e-mail lub wiadomość online, będziemy wracać do ciebie JAK NAJSZYBCIEJ. informacje zwrotne prosimy o KONTAKT Z NAMI, jeśli masz jakiekolwiek problemy. mamy profesjonalny zespół obsługi po sprzedaży, który będzie obsługiwać swoje problemy bardzo pozytywnie. proszę NIE ZOSTAWIĆ NAM NEGATYWNĄ LUB NEUTRALNĄ INFORMACJE ZWROTNE BEZ KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI.
dzięki za uwagę!

Więcej danych

Nazwa marki:
GZYF
Motobike dodać:
Ducati,Kawasaki,Triumph,Yamaha,Zwycięstwo,Aprilia,Bmw,Honda,Harley-davidson,Suzuki
Nazwa modelu:
Universal
Pozycja waga:
670g
Rodzaj materiału:
Aluminum Alloy
Typ artykułu:
Obejmuje & listew ozdobnych
Warranty:
1 Year

Bestsellers